הרעיון הספורטיבי – חופשה מפנקת עם תכנית אימונים אישית
מיזם ספורטיבי-תיירותי חדש מציע חבילה לא שגרתית – עשרה ימים של אימוני כושר בליווי אישי המשולבים במסאז' תאילנדי ובארוחות גורמה מאוזנות – והכל במלון פאר 5* בבנגקוק

התוצאה: הרבה פחות זמן לקניות, הרבה פחות קילוגרמים – והרבה יותר שרירים שיחזרו איתכם לארץ.


תהדקו חגורות בטיחות – ומהדקים את החגורות!

מי שירצה להשתתף בתכנית המרעננת הזו יצטרך להתנתק לעשרה ימים מהמחשב ומהסלולרי ולהרחיק לבנקוק האקזוטית. שם, במרחק מנטלי ופיזי משגרת החיים, מציעים המארגנים הזדמנות לשינוי אמיתי: סדר יום קשוח שמתחיל בשחיית בוקר יומית, נמשך לאימון (עם מאמן אישי) בחדר כושר מהגדולים והמשוכללים בעולם, עובר במסעדת המלון המפוארת לארוחות גורמה מאוזנות ובריאות – ומסתיים בשעתיים של מסאז' מרגיע ומפנק.


משוגע תל אביבי שלוקח את הישראלים לעשות כושר בבנגקוק

האיש שעומד מאחורי החופשה הלא שגרתית הזו הוא בלדד פיילר, שבימים רגילים מנהל חדר כושר תל אביבי. פיילר הגיע לתאילנד בתחילת שנות ה-90 ומאז היא הפכה ליעד האהוב עליו. הרבה זמן ניסה למצוא את הדרך לשלב את ניסיונו בתחום הבריאות והכושר עם החופשה האקזוטית – ולפני שנתיים נולדה Royal Thai. את החופשה הייחודית מגדיר פיילר כ"זו חופשה שהיא גם מחנה אימונים וגם המון המון פינוקים". אחרי עשרה ימים "שהם רק חמישה ימי עבודה", הוא טורח להדגיש, חוזרים חזקים יותר, רעננים ובריאים יותר – ועם שפע של אנרגיה.
חוויה חד פעמית שבסופה תחזור הביתה חזק, רענן, בריא יותר ועם המון אנרגיות מחודשות".


שבע בבוקר אימון – שבע בערב מסז'

הצצה בסדר היום של חבילת הנופש יוצאת הדופן מגלה את הנוסחה שעומדת מאחורי ההבטחה של פיילר: תכנית אימונים בליווי אישי, תפריט בריא ועשיר שהוכן במיוחד למשתתפים, וסדרת טיפוליים לגוף הכוללת מסאז' בסוף כל יום, סאונה וספא מפואר. טיול אופניים מודרך בן 42 ק"מ מסיים את החופשה, שמשובצת בעוד כמה פנינים שאפשר למצוא רק בתאילנד. "בביקור האחרון שלי בתאילנד השארתי שם קילו שומן, ועוד 8 ס"מ מהיקף הבטן שלי" מתגאה פיילר, והמחשבה על התנאים המפנקים שבהם קרתה הפרידה המרגשת הזו – בהחלט מעוררת קנאה.

היציאה לחופשות Royal Thai היא בקבוצות מוגבלות של 10 משתתפים. בימים אלה נפתחה ההרשמה למועדי החורף – ינואר-מרץ.
מועדי היציאה הבאים: ————————————–

 

להרשמה ולפרטים נוספים לחצ/י כאן!