123123 רויאל תאי ישראל הוקמה בשנת 2008 כחלוצה ייחודית בתחום החופשה האקטיבית המפנקת, המשלבת בתוכה אימוני כושר אישיים בתוכניות הרזיה עם תזונה נכונה ובריאה, בשילוב טיפולי   ספא משלימים ומפנקים.

חופשות שנבנו בהמון מחשבה והרבה אהבה, על מנת להעניק את המקסימום לאותם אלה הרוצים בשינוי גדול ובזמן קצר.

ברויאל תאי יודעים שלחץ בעבודה, הרגלי תזונה הרסניים, העדר  פעילות גופנית ומתח נפשי, גורמים לנו לא מעט להזניח את גופנו  וכתוצאה מכך לעלייה במשקל ולהשמנת יתר, אשר מעבר לבעיה  האסתטית הקשה הכרוכה בה, גורמת גם להכבדה על השלד  והשרירים ומקשה על פעילות הלב ושאר מערכות הגוף.

ברויאל תאי מאמינים ששינוי גדול ניתן לעשות גם בחופשה קצרה עם כלים נכונים וסביבה תומכת, ובליווי צמוד של אנשי מקצוע בתחום התזונה והספורט, ולכן אנו מציעים חווית בריאות אחרת , בשילוב חופשה מפנקת ,ביעד אקזוטי במזרח הרחוק, עם תוכניות כושר ברמה גבוהה שלא נעשו בעבר שכוללים אימוני כושר אישיים יומיים בשילוב טיפולי ספא מתקדמים ,חדרי אדים, חמצן וקרח, ניקוי רעלים, ושיעורי יוגה ייחודיים בטמפרטורות משתנות, בנוסף לכול זאת ברויאל תאי מקדישים זמן ומחשבה לכל נושאי התזונה הנכונה והבריאה, תפריטים דלי שומן וקלוריות, שהוכנו בקפידה ע"י שפים ובעלי מקצוע בתחום התזונה על מנת להקפיד על צריכת כמות מזון נכונה ובריאה.

ברויאל תאי נדאג להעניק לכם את הכלים לניהול אורח חיים בריא יותר, ירידה במשקל ושמירה על תזונה נכונה, תוך אמוץ הרגלים חדשים והתנהלות נכונה לאורך זמן.

להרשמה ולפרטים נוספים לחצ/י כאן!